WR74-3672BK
36 X 72 X 74
1
More Information
SKU WR74-3672BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588299111
36" x 72" x 74" 4-Shelf Black Wire Shelving Starter Unit
Black Wire Shelving units are available in dozens of sizes, shelves can be conveniently placed up or down in 1" increments. Black finish is an great option for retail shops. Accessories such as Dividers, Side Ledges and Back Ledges are available on this page. Click Here to view all Black Wire Shelving Units.