AD86-2460BK
24 X 60 X 86
1
24" x 60" x 86" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD86-2460BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588300459