AD86-2448BK
24 X 48 X 86
1
24" x 48" x 86" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD86-2448BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588300435