AD86-2436BK-5
24 X 36 X 86
1
24" x 36" x 86" - Epoxy Coated Black 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD86-2436BK-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588302651