AD86-1848BK
18 X 48 X 86
1
18" x 48" x 86" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD86-1848BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588300336