AD74-3072P
30 X 72 X 74
1
30" x 72" x 74" - Epoxy Coated Green 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-3072P
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588225059