AD74-3060P-5
30 X 60 X 74
1
30" x 60" x 74" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-3060P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588225219