AD74-2472BK
24 X 72 X 74
1
24" x 72" x 74" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-2472BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588300190