AD74-2442P
24 X 42 X 74
1
24" x 42" x 74" - Epoxy Coated Green 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-2442P
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588178492