AD74-2436P-5
24 X 36 X 74
1
24" x 36" x 74" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-2436P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588224854