AD74-2436BK
24 X 36 X 74
1
24" x 36" x 74" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-2436BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588300138