AD74-1872BK-5
18 X 72 X 74
1
18" x 72" x 74" - Epoxy Coated Black 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-1872BK-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588302330