AD74-1860P-5
18 X 60 X 74
1
18" x 60" x 74" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-1860P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588224632