AD74-1860P
18 X 60 X 74
1
18" x 60" x 74" - Epoxy Coated Green 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-1860P
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588178232