AD74-1824BK
18 X 24 X 74
1
18" x 24" x 74" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-1824BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588300015