AD74-1248BK
12 X 48 X 74
1
12" x 48" x 74" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-1248BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588299999