AD74-1236BK
12 X 36 X 74
1
12" x 36" x 74" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD74-1236BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588299975