AD63-3072P-5
30 X 72 X 63
1
30" x 72" x 63" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-3072P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588224199