AD63-2472P-5
24 X 72 X 63
1
24" x 72" x 63" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-2472P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588223918