AD63-2454P-5
24 X 54 X 63
1
24" x 54" x 63" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-2454P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588223871