AD63-2442P
24 X 42 X 63
1
24" x 42" x 63" - Epoxy Coated Green 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-2442P
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588177839