AD63-2148P-5
21 X 48 X 63
1
21" x 48" x 63" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-2148P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588223734