AD63-1848BK-5
18 X 48 X 63
1
18" x 48" x 63" - Epoxy Coated Black 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-1848BK-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588302019