AD63-1842P
18 X 42 X 63
1
18" x 42" x 63" - Epoxy Coated Green 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-1842P
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588177518