AD63-1472P
14 X 72 X 63
1
14" x 72" x 63" - Epoxy Coated Green 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-1472P
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588177433