AD63-1260P-5
12 X 60 X 63
1
12" x 60" x 63" - Epoxy Coated Green 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-1260P-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588223376