AD63-1236P
12 X 36 X 63
1
12" x 36" x 63" - Epoxy Coated Green 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD63-1236P
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588223253