AD54-1860BK
18 X 60 X 54
1
18" x 60" x 54" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD54-1860BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588299517