AD54-1848BK
18 X 48 X 54
1
18" x 48" x 54" - Epoxy Coated Black 4-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD54-1848BK
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588299494