AD54-1824BK-5
18 X 24 X 54
1
18" x 24" x 54" - Epoxy Coated Black 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD54-1824BK-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588301692