AD54-1248BK-5
12 X 48 X 54
1
12" x 48" x 54" - Epoxy Coated Black 5-Shelf Add-on Unit
More Information
SKU AD54-1248BK-5
Sold in multiples of 1
Manufacturer Quantum
UPC 651588301678